Nejnovější...

Doba roušková

doufáme, že vaše děti snáší toto krizové období dobře a že s úspěchem zvládají i nošení roušky.
Vyfoťte nám je, prosím a zašlete je na náš email. Budeme je vkládat do naší fotogalerie a tak se můžou podívat i na svého kamaráda v roušce.
My vám k tomu na oplátku zašleme emailem hezkou tématickou básničku. Děkujeme.

Školka doma

připravujeme pro vás a vaše děti sadu námětů a nápadů na činnosti dětí / s dětmi doma (hry, pracovní listy, básničky, tvoření aj.). Jsme věkově smíšená třída a tak něco bude pro ty menší a něco pro větší děti, ale vy si vyberte, co vaše dítě zvládne.
Bude-li to třeba, bude na pracovních listech nahoře vysvětleno zadání. Dítě může (po vysvětlení zadání) pracovat samo, protože nejen naši předškoláci jsou již zvyklí takto pracovat.
Sadu budeme posílat jednou týdně, dokud bude trvat tento nouzový stav, jen prosíme o zpětnou vazbu a kontrolu vaší kontaktní e-mailové adresy. Ne vždy se nám totiž ozvete zpět všichni.
Vyplněné pracovní listy prosím uschovejte, rády se na ně potom podíváme, jak a co se dětem dařilo. Z nakreslených obrázků a výtvorů pak společně vytvoříme školkovou výtvarnou galerii.
Posíláme přání, ať jste všichni zdraví a hodně trpělivosti s dětmi doma.
Kolektiv vaší/naší mateřské školy.

uzavření MŠ

Uzavření mateřských škol

na základě usnesení krizového štábu SMOl Vám sdělujeme, že s účinností od 17. 3. 2020 se uzavírají MŠ pro děti.
Obědy jdou s okamžitou platností odhlášeny.

Uzavření mateřské školy

Uzavření mateřských škol
Vážení rodiče, na základě usnesení krizového štábu SMOl Vám sdělujeme, že s účinností od 17. 3. 2020 se uzavírají MŠ pro děti.
Obědy jdou s okamžitou platností odhlášeny.