Uzavření mateřských škol

na základě usnesení krizového štábu SMOl Vám sdělujeme, že s účinností od 17. 3. 2020 se uzavírají MŠ pro děti.
Obědy jsou od úterý 17. 3. 2020 všem dětem automaticky odhlášeny.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření mateřské školy Vám na základě žádosti pošleme elektronicky na mail. Požadavek pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s uvedením jména a příjmení dítěte/žáka a třídy. Do zaslaného formuláře je nutné ke jménu dítěte dopsat rodné číslo. Formulář nebude potvrzován v papírové podobě v kanceláři školy.
Informace k ošetřovnému naleznete na stránkách MPSV zde

Mateřská škola Olomouc, Gagarinova 17
Olomouc - Droždín

Mateřská  škola se nachází
 v historické budově bývalého zámečku ve středu obce Droždín. V přízemí se nachází šatny a sociální zařízení a přípravna stravy, která je zároveň i výdejnou stravy ZŠ Droždín. V 1. patře se nachází prostorná herna, třída, sociální zařízení a samostatná ložnice. Mateřská škola má rozlehlou zahradu s velkým množstvím herních prvků a dopravním hřištěm. Mateřská škola je jednotřídní heterogenní s celkovou kapacitou 28 dětí. Celodenní provoz zajišťují dvě učitelky a jeden správní zaměstnanec.

Provozní doba: 6.30 - 16.30 hod.

Pedagogický sbor: Mgr. Lenka Podstatová, Martina Hančáková, Mgr. Lenka Brablíková
Správní zaměstnanci: Božena Dokoupilová