Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33

Olomouc - Svatý Kopeček

Informace a opatření při zahájení školního roku 2020/2021 v MŠ

Zápis do mateřských škol
Zápis do mateřských škol proběhne od 3. 5. do 14. 5. 2021, do MŠ Dvorského zápis neprobíhá z důvodu plné obsazenosti.

Informace k zápisu

Kritéria pro přijetí
Žádost o přijetí
Oznámení o individuálním vzdělávání

Mateřská škola se nachází v přízemí budovy základní školy. V mateřské škole se nachází šatna, třída, herna, sociální zařízení a chodba, včetně sociálního zařízení pro personál a též šatna pro personál. Pro děti je k dispozici tělocvična základní školy, školní jídelna, dopravní hřiště a zahrada s pískovištěm a herními prvky. Třída této mateřské školy je homogenní pro předškoláky, funguje jako příprava k základnímu vzdělávání s celkovou kapacitou 16 dětí pod vedením 2 učitelek.

Provozní doba: 6.30 - 16.15 hod.

Pedagogický sbor: Lenka Bergmanová, Andrea Ratajová

Paní učitelka Andrea Ratajová byla oceněna jako Učitel roku 2019.